Z dniem 1 stycznia 2024 r. opłata wnoszona przez rodziców (opiekunów prawnych) dziecka, za surowce zużyte do przygotowania posiłków została ustalona i zatwierdzona przez Departament Edukacji na kwotę 12 zł dziennie.

Od 1 września 2023 r. wchodzi w życie Uchwała nr LXIX/1791/23 Rady Miejskiej Wrocławia z dnia 22 czerwca 2023 r. w sprawie ustalenia czasu bezpłatnego nauczania, wychowania i opieki oraz wysokości opłaty za korzystanie z wychowania przedszkolnego w publicznych przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych prowadzonych przez gminę. Uchwała zwiększa wysokość opłaty za każdą rozpoczętą godzinę faktycznego pobytu dziecka do kwoty 1,30 zł.

Do dnia 15 -go każdego miesiąca Rodzice są zobowiązani wnieść opłatę miesięczną za pobyt dziecka w przedszkolu.

Opłaty regulujemy według informacji otrzymanych na maila.

W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko dziecka oraz numer przedszkola.