W dniach 27.11. i 01.12. w naszym przedszkolu odbędą się nieodpłatnie warsztaty dla dzieci z wszystkich grup dotyczące trudnych emocji prowadzone przez Fundację TO THE FUTURE.

27.11.2023 r. – warsztaty „Uczucie złości”

01.12.2023 r. – warsztaty „Uczucie lęku”

Program ,, Odpowiedzialność – moja super moc ” ma na celu dostarczanie dzieciom przedszkolnym interesujących treści w zakresie profilaktyki prozdrowotnej, przeciwdziałania zachowaniom ryzykownym i wyzwalanie aktywności twórczej dzieci podczas procesu uczenia się, a  także wspomaganie ich samodzielności myślenia krytycznego i holistycznego w oparciu o wartości takie jak: dobro, piękno i prawda. Obecny projekt jest kolejną edycją projektu Super moce Przedszkolaka, który został zrealizowany w wielu wrocławskich przedszkolach dla około 1500 dzieci.